Flip Dunk Shot internetsiz basketbol oyunları

Posted on
En iyi basketbol flick oyunu burada! Bağımlılık yapan en eğlenceli Flip Dunk Shot basketbol oyunu.
Bir top alın ve Basket atmak için çembere doğru kaydırın. Daha yüksek puan alın ve çevrimiçi liderlik tablolarında yükselin. Ayrıca internet olmadan da oynayabileceğiniz sonsuz bir basketbol oyunudur.

Özellikleri:
– Oynaması ücretsiz!
– Oynaması kolay, ustalaşması zor.
– Akıcı animasyonlar ve akıllı dokunmatik kontroller
– Topları sepete atın
– Engellerin arasından sepete atışlarınızı yapın.
– Sonsuz eğlence sadece bir kaydırmadır.
– internetsiz oyunlar arasında yer alan bu basketbol oyununu hemen deneyin.
– Top atma oyunları arasında top sektirme oyunlarındakine benzer çemberlere smaç atacağınız mağazada en keyifli top atma oyunu en zor oyunlar arasındadır.
– Eğlenceli oyunlar internetsiz ve ücretsiz olur vizyonuyla hazırladığımız basketbol oyunlarından biri olan Bouncy Basketball zorlu engeller arasından topu hoops (çemberler) arasından geçirme gayretinde bulunacağınız bir top oyunudur.
– Spor oyunları ve toplu oyunlar kategorisinde bulunan Bouncy Basketball oyunu ile sizde hoop stars (çember yıldızları)’na adınızı yazdırın.
– ikili oyun diye de adlandırabileceğimiz Bouncy Basketball top sektirme oyunu ile hedefi (hopps) çemberlere isabet ettirmeye çalışarak en yüksek puanı yakalamaya çalışın.
– Top Sektirme Oyunlarından biri olan fırlatma oyunu Bouncy Basketball basket oyunları arasında topu çembere sokmak için denerken bazen çıldırıcağınız ve zorlanacağınız anlar sizi bekliyor.
– Slam Dunk Shot (Smaç Atışları) yapmak size zaman kavramını adeta unutturacaktır.5 Çember (five hoops) seviyeleri geçmek sizin çok zamanınızı alacaktır. Sadece Gerçek Basketbolcular ve Dikkatli kişiler tarafından yüksek puanlar toplanabilir. Kendinize Güvenmenin, Dikkatli Olmanın ve eğlenmenin tam zamanı.internetsiz basketbol oyunları listesinde üst sıralarda yer alan Flip Dunk Shot basketbol oyunu ile eğlence asla bitmeyecektir.Haydi şimdi, sınırsız basketbol aksiyonunun oyun alanında herkese katılın!